so 26.3.2011 |

Zápas Třeboň - Lovosice

Přes celé Čechy se ze severu republiky vypravily Lovosice do Třeboně k sehrání posledního vzájemného střetnutí. Během vyrovnaného prvního poločasu si favorizovaní Lovosičtí jen pomalu budovali svůj náskok. Pět minut před poločasem na ně domácí Jihočeši ztráceli tři branky a až do přestávky si hosté svůj mírný náskok jen plynule udržovali. Malý počet vstřelených branek v první třicetiminutovce pak měli ale většinou na svědomí především oba brankáři. Především Schams potrápil i takové střelce vedoucího ligového celku, jako je kanonýr Motl. Ve druhém poločase už byl náskok Lovosic dostatečný. Ve 40. minutě vedli Severočeši už 19:12 a minimálně pětibrankové vedení si pak udržovali až do konce utkání, kdy upravil Loskot skóre alespoň kosmeticky na 23:27.